KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13669130
nr 1366 9130
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Blandteknik, Frédéric Iriarte (f. 1963), Gatumisikant. Signerad, daterad -90, oramat löst blad, 57x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:40:23
100 kr
200 kr